Как все успеватьДетиАдвент календар ViCreativity. День 12

Адвент календар ViCreativity. День 12

Тема дня — сніжинки і їх різномаїття.

Сніжинки – це снігові кристали, що утворюються в хмарах, високо над землею. Вони починають з’являтися на дуже великій висоті, де температура повітря сягає відмітки в мінус 40 градусів за Цельсієм і нижче. Сніжинки формуються із водяної пари, занесеної вітром на певну висоту, де спочатку з’являються кристалики льоду.

Існує безліч варіантів створити сніжинку, але пропоную пограти з дітьми в винахід своєї унікальної.

Для цього складаємо квадрат в трикутник і малюємо свій візарунок, вирізаємо і отримуємо сюрприз сніжинку.

Після того як сніжинки готові ними можна прикрашати дім, а можно влаштувати снігопад. Підкидати високо і валятися в них.


Оповідання В. Сухомлинського

ЯК ДЗВЕНЯТЬ СНІЖИНКИ

Це було зимового вечора. Сонце сховалось за обрій. Зарожевів сніговий килим. Стало тихо-тихо. Замерехтіли зорі в глибокому небі.

Раптом із півночі насунула чорна хмара. Пливе над снігами. Потемнів сніговий килим. Падають сніжинки на землю. Тихо лягають на поле, на ліс, на дорогу. Я прислухаюсь до тихого снігопаду й чую ніжний дзвін. Немов десь далеко-далеко бринить велика кришталева чаша, до якої доторкається срібний молоточок.

Що воно дзвонить? Іду, прислухаюся. Дзвін лине від маленької ялинки, що росте в нас на шкільному подвір’ї. Вслухаюся й дивуюся.

То дзвенять маленькі сніжинки. Висять на ялинкових гілочках, доторкаються одна до другої, немов срібні дзвіночки. І дзвенять, дзвенять, аж місяць прислухається.


Об’ємна сніжинка із паперу

Пухнаста сніжинка

Виконуйте завдання, не забувайте ділитися в Instagram, відмічаючи мене @viktoriia.pazhyna та #ак_vicreativity_марафон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is registered on wpml.org as a development site.