Замітки про Іспанію
Приїхавши до теплої Іспанії у січні, ми швидко зняли куртки і пішли гуляти сонячними вулицями.
Було дивно, чому люди у куртках та шапках, коли так тепло.
Через тиждень, надувши шию та вуха, я зрозуміла)))
У порівнянні з нашою звичайною температурою, тут звичайно тепліше, але вітер сильний і досить холодний.
Тому тепер ходжу більш одягнена.
Підтримай мене донатом
Залишити відповідь