Коли здається, що ти не можеш щось змінити – ти можеш щось змінити!
Але для того, щоб ти міг діяти – ти повинен мати на це сили, бути в адекватному стані, настільки – наскільки це можливо
Я сама дуже чуттєва, і могу взриднуть просто дивлячись на те, як діти з маленьких сіл йдуть до школи обочиною траси – це так небезпечно і мене це чіпає.
А коли твоє місто знищуюють, гинуть люди і кожен смакує деталі смертей в подробицях, ти теж уявляєш як би ти вмирала в палаючому будинку зачинившись з дітьми в ванній…
Але якщо застрягти на цьому – ми будемо слабкі і точно програємо, а ми не можемо цього собі дозволити
Кожна смерть, кожен зниклий безвісті, кожний зруйнований будинок – це нагадування нам, що зло ще не поборене і якщо не ми, то нас…
Для себе я обрала такий шлях, так я жива людина і я можу засмутитися, але даю собі на це не більше доби, далі мій смуток повинен перетворитися на дії.
І головна дія – Працювати – по перше цим я підтримую економіку країни, маю змогу донатити, а по друге – я повертаю жінок в ресурсний стан, допомагаю знайти вихід, там де здається, що його немає.
Ще одна дія – не раскручувати негатив – так це хайпово, але я за те, щоб шукати і бачити позитив,
так в моєму домі від ударної хвилі луснула стіна, але вікно ціле – і це позитив,
я прокинулася і відповідно жива – це позитив,
так сьогодні моє місто страждає, але я роблю все залежне від мене для перемоги – і вона обов’язково настане 🇺🇦
Підтримай мене донатом
Залишити відповідь